AI-bestand
Een AI-bestand is een vectorbestand en daardoor perfect geschikt voor het bedrukken van jouw logo.
Gratis cadeaukaart bij je bestelling. Kies: Dagje Uit of Thuisbezorgd | Bekijk actiecodes
Klaar voor het feestseizoen met 10% korting | Actiecode: VROEG10 | M.u.v. Dopper-artikelen
Reken af met je account
Dit formulier is beveiligd met reCAPTCHA - het Privacybeleid en de Servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.
Afrekenen als een nieuwe klant
Een account aanmaken heeft vele voordelen:
Een goed bestand zorgt voor het mooiste drukresultaat.
Bekijk welk bestand je het beste kunt aanleveren en waar
je op moet letten.
Een goed bestand zorgt voor het mooiste drukresultaat. Bekijk welk bestand je het beste kunt aanleveren en waar je op moet letten.
Een AI-bestand is een vectorbestand en daardoor perfect geschikt voor het bedrukken van jouw logo.
Een EPS-bestand is ideaal voor logo's en blijft haarscherp wanneer het bestand wordt vergroot.
Een PDF is geschikt wanneer jouw logo als vector is opgebouwd en kan ook worden gebruikt voor full colour bedrukking.
Een JPG of PNG is geschikt voor full colour bedrukking. Zorg voor een bestand van goede kwaliteit voor het mooiste resultaat.
Een vectorbestand kunnen we onbeperkt vergroten zonder kwaliteitsverlies. Zo blijft jouw logo altijd scherp in de bedrukking.
AI, EPS of vector-PDF
JPG of PNG
Met een goed aangeleverd logo kunnen we direct aan de slag.
Dit zijn nog een paar dingen om rekening mee te houden.
Upload je logo eenvoudig tijdens het bestellen. Liever per e-mail? Stuur je bestand dan naar info@vanhelden.nl. Is je bestand groter dan 5 MB? Dan kun je het via WeTransfer aanleveren.
Wij kiezen de PMS-kleur die het beste aansluit bij de kleuren in jouw logo. Wil je een specifieke PMS-kleur gebruiken? Geef deze dan zelf aan.
Gebruik je een specifiek lettertype? Zet de tekst bij voorkeur om naar contouren of stuur het lettertype mee.
Geen probleem! We kijken graag met je mee en doen er alles aan om je logo geschikt te maken voor bedrukking. Is je bestand niet geschikt? Dan kunnen we je logo ook voor je laten vectoriseren.